RSS kanál

picking up controls from Sunday (13.12.2018)
Čtvrtek 13 prosinec 2018
Kategorie: training
Gebranntebësch, Luxembourg
putting out controlsf for Sunday (08.12.2018)
Sobota 8 prosinec 2018
Kategorie: competition
Gebranntebësch, LuxOC, Luxembourg
Luxembourg champs (06.12.2018)
Čtvrtek 6 prosinec 2018
Kategorie: competition
Esch-sur-Sûre, Jonas & Orsi, Luxembourg
French sprint champs - qualification (03.11.2018)
Sobota 3 listopad 2018
Kategorie: competition
Forcalquier, PACA, France
sprint|Výsledky
regional middle Sisteron (02.11.2018)
Pátek 2 listopad 2018
Kategorie: competition
Sisteron, PACA, France
city middle|Výsledky
French night champs (01.11.2018)
Čtvrtek 1 listopad 2018
Kategorie: competition
Château-Arnoux, PACA, France
night O|Výsledky
regional middle (31.10.2018)
Středa 31 říjen 2018
Kategorie: competition
Salignac, PACA, France
middle|Výsledky
Park Tony Neuman (14.10.2018)
Neděle 14 říjen 2018
Kategorie: competition
Limpertsberg, Elisabet, Luxembourg
training
Championnat régional de sprint (22.09.2018)
Sobota 22 září 2018
Kategorie: competition
Montreuil-sur-Mer, O2, France
sprint|Výsledky
Championnat de Belgique de relais, 2nd part (09.09.2018)
Neděle 9 září 2018
Kategorie: competition
Les Fossées, ASUB, Belgium
relay, úsek 3.b|Výsledky
Championnat de Belgique de relais, 1st part (09.09.2018)
Neděle 9 září 2018
Kategorie: competition
Les Fossées, ASUB, Belgium
relay, úsek 3.a|Výsledky
Wednesday evening training with Octavian Droobers (08.08.2018)
Impossible to fit the GPS track too...
Lakes 5 days, d5 (03.08.2018)
Impossible to fit the GPS track...
Lakes 5, day 3 (31.07.2018)
Úterý 31 červenec 2018
Kategorie: competition
Whinlatter, England
Lakes 5, day 2 (30.07.2018)
Pondělí 30 červenec 2018
Kategorie: competition
Angle Tarn Pikes, England
Lakes 5, day 1 (29.07.2018)
Neděle 29 červenec 2018
Kategorie: competition
Silver Howe and Blea Rigg, England
OMM, day 1 (21.07.2018)
Sobota 21 červenec 2018
Kategorie: competition
Garmisch-Partenkirchen, Germany
HSH Vysočina cup - Botas 2018 - e3 (15.07.2018)
Neděle 15 červenec 2018
Kategorie: competition
Lipnice nad Sázavou, SK OOB Chrast, Czech republic
shortened long|Výsledky
HSH Vysočina cup - Botas 2018 - e2 (14.07.2018)
Sobota 14 červenec 2018
Kategorie: competition
Lipnice nad Sázavou, SK OOB Chrast, Czech republic
long|Výsledky
Jukola 2018 (16.06.2018)
Sobota 16 červen 2018
Kategorie: competition
Hollola, Finland
relay, úsek 2|Výsledky
3rd training for Jukola (15.06.2018)
Pátek 15 červen 2018
Kategorie: training
Santaveräjä, Jukola, Finland
2nd training for Jukola (14.06.2018)
Čtvrtek 14 červen 2018
Kategorie: training
Nicklundsberget - Syndalen, OK Raseborg, Finland
1st training for Jukola (13.06.2018)
Středa 13 červen 2018
Kategorie: training
Karubybergen - Sjundby, OK Raseborg, Finland
World Orienteering Day (23.05.2018)
Středa 23 květen 2018
Kategorie: competition
Howald, David, Luxembourg
3d of Belgium 2018, e3 (21.05.2018)
Pondělí 21 květen 2018
Kategorie: competition
Bouillon, Balise 10, Belgium
3d of Belgium 2018, e2 (20.05.2018)
Neděle 20 květen 2018
Kategorie: competition
Pussemange, Balise 10, Belgium
long
3d of Belgium 2018, e1 (19.05.2018)
Sobota 19 květen 2018
Kategorie: competition
Bouillon, Balise 10, Belgium
26. Stadtm. Trier (08.04.2018)
Neděle 8 duben 2018
Kategorie: competition
Tarforst-Mitte, Gymnasion Offenbach, Germany
long
Nationale NE (18.03.2018)
Neděle 18 březen 2018
Kategorie: competition
Lex roches d'Olima, Épinal, France
long|Výsledky
 (17.03.2018)
Sobota 17 březen 2018
Kategorie: competition
Les roches d'Olima, Épinal, France
middle|Výsledky
Interland long (11.03.2018)
Neděle 11 březen 2018
Kategorie: competition
Herperduin, Olifant, Netherlands
long|Výsledky
Interland MD (10.03.2018)
Sobota 10 březen 2018
Kategorie: competition
Herperduin, Netherlands
middle|Výsledky
Lux champs (21.10.2017)
Sobota 21 říjen 2017
Kategorie: competition
Weisshauswald, Trier, Trimmelter SV Trier, Germany
Hudson Highlander (12.10.2017)
Čtvrtek 12 říjen 2017
Kategorie: competition
Harriman State Park, Hudson Valey Orienteering, USA
metric marathon|Výsledky
WOC 1993 maps
Regional champs sprint (23.09.2017)
Sobota 23 září 2017
Kategorie: competition
Harnes, France
sprint
Relay champs Belgium (10.09.2017)
Neděle 10 září 2017
Kategorie: competition
Gruitroderbos, ASUB, Belgium
relay, úsek 2
Pěkné Prázdniny (27.08.2017)
Neděle 27 srpen 2017
Kategorie: competition
Bora, Czechia
Pěkné Prázdniny (26.08.2017)
Sobota 26 srpen 2017
Kategorie: competition
Skaláček, Czechia
nationale NE (18.06.2017)
Neděle 18 červen 2017
Kategorie: competition
Le Tholy, Gérardmer, Vosges, HVO, France
long
regional middle distance (17.06.2017)
Sobota 17 červen 2017
Kategorie: competition
Le Champ du Feu 2, Vosges, Ski club Barr, France
middle
evening microsprint by Jonas (16.06.2017)
Pátek 16 červen 2017
Kategorie: training
37 Kennedy, Helmsange, Jonas, Luxembourg
garden-sprint
3 daagse van België 2017, day 3 (05.06.2017)
Pondělí 5 červen 2017
Kategorie: competition
Sahara, VVO, Belgium
long
3 daagse van België 2017, day 2 (04.06.2017)
Neděle 4 červen 2017
Kategorie: competition
Kattenbos, VVO, Belgium
long
3 daagse van België 2017, day 1 (03.06.2017)
Sobota 3 červen 2017
Kategorie: competition
Pijnven Noord, VVO, Belgium
middle
Championnat de France de relais (28.05.2017)
Neděle 28 květen 2017
Kategorie: competition
Dijon, Saint Jean de Boeuf, France
relay, úsek 3|Výsledky
10mila 2017 (30.04.2017)
Neděle 30 duben 2017
Kategorie: competition
Göteborg, Sweden
reay, úsek 4|Výsledky
CFC (23.04.2017)
Neděle 23 duben 2017
CFC
Kategorie: competition
L'avance, Casteljaloux, LNACO, France
relay, úsek 8|Výsledky
Championnat de France Middle, open (22.04.2017)
Sobota 22 duben 2017
Kategorie: competition
Vacans de Casteljaloux, Casteljaloux, LNACO, France
middle|Výsledky
Championnat de France de sprint relais (21.04.2017)
Pátek 21 duben 2017
Kategorie: competition
Casteljaloux, LNACO, France
mixed sprint relay, úsek 2|Výsledky
Prague Easter, E1 (14.04.2017)
Pátek 14 duben 2017
Kategorie: competition
Zahájí, Dubá, Kotlářka Praha, Czech republic
Interland 2017 (02.04.2017)
Neděle 2 duben 2017
Kategorie: competition
Herbeumont, Belgium
long distance|Výsledky
Championnat ligue de sprint (10.09.2016)
Sobota 10 září 2016
Kategorie: competition
Triolo (Villeneuve d'Ascq), Valmo, France
sprint|Výsledky
Limburg 3 days (13.08.2016)
Sobota 13 srpen 2016
Kategorie: competition
Saenhoeve-Zuid (Limburg), Omega, Belgium
shorter long|Výsledky
Rumcajsovy míle, day 3 (07.08.2016)
Neděle 7 srpen 2016
Kategorie: competition
Skalka (Český ráj), SJC, Czech republic
middle
Rumcajsovy míle, day 2.1 (06.08.2016)
Sobota 6 srpen 2016
Kategorie: competition
Kavčina (Český ráj), SJC, Czech republic
middle
Rumcajsovy míle, day 2.2 (06.08.2016)
Sobota 6 srpen 2016
Kategorie: competition
Na skalách (Český ráj), SJC, Czech republic
sprint
OOcup 2016, day 5 (31.07.2016)
Neděle 31 červenec 2016
Kategorie: competition
Štonah (Soriška planina), Lesovik¨, Slovenia
long
OOcup 2016, day 4 (30.07.2016)
Sobota 30 červenec 2016
Kategorie: competition
Lajnar (Soriška planina), Lesovik, Slovenia
middle
OOcup 2016, day 3 (29.07.2016)
Pátek 29 červenec 2016
Kategorie: competition
Laghi di Fusine (Tarvisio), Lesovik, Italy
long
OOcup 2016, day 2 (28.07.2016)
Čtvrtek 28 červenec 2016
Kategorie: competition
Laghi di Fusine (Tarvisio), Lesovik, Italy
middle
injured
OOcup 2016, day 0, training (26.07.2016)
Úterý 26 červenec 2016
Kategorie: training
Genottehöhe (Villach), Lesovik, Austria
training
check-points in
régionale (19.06.2016)
Neděle 19 červen 2016
Kategorie: competition
HVO, France
CFMD 2013 (25.05.2013)
Sobota 25 květen 2013
Kategorie: competition
Le Gâchet des Villiers, Poitiers, Poitiers Course d’Orientation (8607 PC), France
middle|Výsledky
Régionale (02.05.2011)
Pondělí 2 květen 2011
Kategorie: competition
Les côtes, Bouillon, Pégase, Belgium
long|Výsledky
some climbing
HOCup (20.03.2011)
Neděle 20 březen 2011
Kategorie: competition
Les Hurées (Hainaut), HOC (Hainaut O.C.), Belgium
middle|Výsledky
this year first; frozen morning; the plateaus full of daffodils
Vysočina cup, E3 (18.07.2010)
Neděle 18 červenec 2010
Kategorie: competition
Česká cikánka, SKOB Chrast, Czech Republic
middle|Výsledky
Vysočina cup, E2 (17.07.2010)
Sobota 17 červenec 2010
Kategorie: competition
Řasnička - východ, SKOB Chrast, Czech Republic
classic|Výsledky
Vysočina cup, E1 (16.07.2010)
Pátek 16 červenec 2010
Kategorie: competition
Česká cikánka, SKOB Chrast, Czech Republic
middle|Výsledky
Championnat de Lorraine, longue (02.05.2010)
Neděle 2 květen 2010
Kategorie: competition
Le Haut de Conge / Vittel, CDCO57, France
long|Výsledky
Not so long for a not trained orienteerer.
Championnat de Lorraine, middle (25.04.2010)
Neděle 25 duben 2010
Kategorie: competition
M Brasquin et Mme Fourasse / S of Metz, LOV Vandoeuvre + CO Piennes, France
middle|Výsledky
Triebscheiderhof (18.10.2009)
Neděle 18 říjen 2009
Kategorie: competition
Triebscheiderhof / E from Saarbrücken, TV Bierbach, Germany
Kapr jak vyšitej.
Championnat de Lorraine de nuit (17.10.2009)
Sobota 17 říjen 2009
Kategorie: competition
Plateau de Malzèville / Nancy, Scapa Nancy, France
night O|Výsledky
Deutsche Meisterschaften Staffel (12.09.2009)
Sobota 12 září 2009
Kategorie: competition
Hoher Kopf, TV Bierbach, Germany
relay, úsek 1|Výsledky
With Chris and Henrik in the category Rahmen Lang
Championnat de France, relais (23.08.2009)
Neděle 23 srpen 2009
Kategorie: competition
Antheuil, SW from Dijon (21), LBCO, France
relay, úsek 1|Výsledky
Great terrain, good map, strange course setting (18 controls out of 24 were common).
Championnat de France, classique (22.08.2009)
Sobota 22 srpen 2009
Kategorie: competition
Le Grenier aux Moines, SW from Dijon (21), LBCO, France
The map and the terrain were two distinct sets with just few common points...
Vysočina cup (19.07.2009)
Neděle 19 červenec 2009
Kategorie: competition
Zubr - západ / Zubří, Nové Město na Moravě, OB Chrast, Czech republic
3rd day|Výsledky
Roller'O (20.06.2009)
Sobota 20 červen 2009
Kategorie: competition
Cité Scientifique / Villeneuve d'Ascq E from Lille, Valmo, France
in-line skate'O|Výsledky
The GPS: Garmin Forerunner 205 in the running mode. The MTB mode would probably be better. The errors are quite aparent but inhere...
SaarlandCup 2009 3.Lauf (07.06.2009)
Neděle 7 červen 2009
Kategorie: competition
OL-Karte Stiefel / Saarland, TV Bierbach, Germany
Around a hill.
Coupe de Moselle, 4°étape (31.05.2009)
Neděle 31 květen 2009
Kategorie: competition
Villers-Bettnach / St Hubert, in the middle of now, L. Pineau, France
More a training than a competition...
Belgian club relay champs (18.04.2009)
Sobota 18 duben 2009
Kategorie: competition
Lagland -- Trou du loup / west from Arlon, east fr, ASUB, Belgium
relay, úsek 6|Výsledky
And the (probably first) Luxembourgish club relay champs!
HOCup (22.03.2009)
Neděle 22 březen 2009
Kategorie: competition
Les Abannets, HOC, Belgium
A day before the delivery ;)
Belgian
Neděle 18 leden 2009
Kategorie: competition
Hinter den Sandgruben / Rodt, near Sankt Vith, ARDOC, Belgium
Snow, rain, wind. What a weather!
Challenge hivernal 2008 (02.11.2008)
Neděle 2 listopad 2008
Kategorie: competition
Groenendaal / SE from Bruxelles, Altaïr CO, Belgium
countour map|Výsledky